Przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu informacji i różnego rodzaju danych w postaci plików PDF czy zdjęć napotykamy się na serwisy internetowe, które wymagają założenia konta. Posiadając tak wiele kont internetowych, czy to do portali społecznościowych, czy do kont pocztowych, wymusza na użytkowniku pamiętanie wielu haseł i loginów.

Duża liczba użytkowników nie zwraca uwagi na bezpieczeństwo i zapamiętuje swoje hasła do kont. Zapamiętanie haseł w przeglądarce otwiera drogę potencjalnemu hakerowi do wykradnięcia naszych danych.

Zalecamy, aby przy dużej ilości posiadanych kont używać specjalnych narzędzi do przechowywania haseł. Jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż zapisywanie ich w przeglądarkach, czy na kartkach papieru.

W celu usunięcia zapamiętanych haseł w przeglądarce wystarczy wyczyścić historię zapamiętanych danych z zaznaczoną opcją usunięcia danych logowania.

W niektórych przypadkach możemy pomylić się i wpisać w pole loginu nasze hasło. Musimy nasz nieprawidłowy login usunąć. Czyszczenie historii w niektórych przeglądarkach nie pomaga, albo po prostu nie chcemy usuwać naszej historii. Rozwiązanie problemu jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy podświetlić nasz nieprawidłowy login i nacisnąć przycisk „delete”.

Aktualności

 • Wtyczka e-Deklaracje znikneła z Adobe Reader +

  Jeżeli wcześniej miałeś zainstalowaną wtyczkę e-Deklaracj w Adobe Reader albo instalujesz ją od nowa i po instalacji nie widzisz jej Read More
 • Nie rozpoznany format bazy danych w Płatniku +

  Powyższy komunikat może świadczyć o uszkodzeniu bazy danych Płatnika, plików programu Płatnik oraz błędu konwersji. Read More
 • Płatnik - Nie można uzyskać dostępu do karty, ponieważ został wprowadzony zły numer PIN +

  Po zmianie komputera na nowy albo ponownej instalacji aplikacji proCertum CardManager, możemy spotkać się z informacją w Płatniku „Nie można Read More
 • Błąd przy aktualizacji, deinstalacji ESET - Nie można zamknąć ESET Service +

  Przy próbie naprawy, reinstalacji albo deinstalacji wyświetla się błąd: Nie można zamknąć ESET Service. Read More
 • PITGofin wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji +

  W celu naprawy programu PITGofin wykonujemy kopię zapasową następujących folderów: Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Autoryzowany partner ESET

ESET oprogramowanie antywirusowe

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem ESET. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla domu, małych i dużych firm. Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

792 650 138

SharkIT Łukasz Fiedoruk
ul. Dzieci Warszawy 27A
02-495 Warszawa - Ursusbiuro@sharkit.pl